Akce
 
 
 
 
 
 
 
 

Látka s ovečkami bílá 140 gr/m2, šíře 160 cm 

 
Látka srdíčka červená 140 gr/m2, šíře 160 cm 
 
Látka hvězdy modrá 140 gr/m2, šíře 160 cm 
 
Látka cikcak modrá 140 gr/m2, šíře 160 cm 
 
Látka sovy růžová 140 gr/m2, šíře 160 cm 

KONTAKTY

Boaz, s.r.o.
Sídlo: Holečkova 431/19, Praha 5
Osobní odběr na adrese: Kodaňská 797/34, Praha 10
tel: +420 773 463 450
obchod@modernatex.cz
(při osobním odběru je potřeba
předem zavolat a domluvit se)

  deky mikroplyš

Levné luxusní deka mikroplyš, cena 285 Kč

 

 

 saténové povlečení

Saténové povlečení, cena 869 Kč, bavlna 100%, 140x200cm, gramáž 135gr/m2

 

satén damášek

Satén damášek (pruhovaný), bavlna 100%, ŠÍŘE 150 cm, gramáž 155gr/m2, CENA 60 Kč b.m.

 

 

 

 osušky a ručníny     

Ručníky a osušky bamboo life 70%x140, 100x150, cena 355 Kč

 

 

 

prostěradlo jersey 

Prostěradla jersey a froté z bavlny 100%, ČESKÝ VÝROBCE

 

 

 

dekoráční povlaky na polštáře

Dekorační povlaky na polštářky, bavlna 100%, ČESKÝ VÝROBCE

 

 

 

 

   dětská deka

Povlečení, prostěradla a deky mikroplyš, mikrovlákno, 100% polyester

 

 

 

  příkrývky a polštíře

Kvalitní přikrývky a polštáře ALOE VERA a ANTISTRESS

 

 

 

 

 

 

 

 


Doprava pro Slovensko

Doprava a platby pro ČR a Slovensko

Způsoby dopravy pro ČR:

 

 Spediční služba – PPL

 

     Zásilka je předána řidiči spediční služby, který ji doručí na sběrné depo a následně je zajištěn rozvoz přímo k Vám na doručovací adresu uvedenou v objednávce. 
Spediční služba doručuje balíčky obvykle do následujícího pracovního dne od vyzvednutí, a to mezi 8-18 hodinou. Řidič Vám před doručením zásilky pošle sms zprávu, ve které bude uveden čas doručení v rozmezí dvou hodin. Před převzetím zásilky si prosím překontrolujte, že není zásilka či obal poškozen. Při poškození zboží sepište s řidičem reklamační protokol a poté nás kontaktujte.
Cena dopravného:  95 Kč (platba předem nebo dobírkou). 

 

 Českápošta - (balík do ruky)

 

     Služba České pošty – balík do ruky umožňuje doručení zboží již následující pracovní den ododeslání přímo na zvolenou adresu. Adresáta informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailu již v den podání. Ve vybraných lokalitách nabízí Česká pošta volbu odpoledního doručování, které Vám předem telefonicky oznámí poštovní doručovatel. Nezastihne-li Vás doručovatel při doručování zásilky na uvedené adrese, upozorní Vás výzvou na uložení zásilky na poště. Pokud si zásilku nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odeslána zpět odesílateli. 
     Aktuální informace o pohybu zásilky jsou k dispozici (podle podacího čísla) na bezplatné infolince České pošty – tel.: 800 177 889 nebo na webových stránkách České pošty – Sledování zásilek (Track&Trace). Před převzetím zásilky si prosím překontrolujte, že není zásilka či obal poškozen. Při poškození zboží sepište s řidičem reklamační protokol a poté nás kontaktujte. 
Cena dopravného:  185 Kč (platba předem nebo dobírkou). 

 

 Česká pošta - (balík na poštu)

 

     Služba České pošty – balík na poštu umožňuje doručení zboží přímona jednu z 2 600 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete. Vyzvednete si ho, kdy se to hodí Vám. Česká pošta Vás informuje o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a znovu v okamžiku uložení balíku na poště. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty.  
     Aktuální informace o pohybu zásilky jsou k dispozici (podle podacího čísla) na bezplatné infolince České pošty – tel.: 800 177 889 nebo na webových stránkách České pošty – Sledování zásilek (Track&Trace). 
Cena dopravného:  185 Kč (platba předem nebo dobírkou). 

 

 Osobní odběr

 

     Zboží můžete vyzvednout na výdejním místě: Kodaňská 797/34, Praha 10, tel: +420 773 463 450 (při osobním odběru je potřeba předem zavolat a domluvit se). Zboží bývá obvykle připraveno za 3-5 dny od objednání. Jakmile bude Vaše objednávka připravena k vyzvednutí, budeme Vás informovat telefonicky nebo e-mailem. Platba je možná převodem z účtu (předem) nebo hotově. Úhrada platební kartou na místě není prozatím možná.

  
Způsoby platby pro ČR:

Bankovním převodem

 

 

     Cenu za objednané zboží zaplatíte předem převodem na účet. Zákazník obdrží email s údaji k provedení platebího příkazu jakmile ověříme dostupnost vybraného zboží. Při platbě nezapomeňte uvést variabilní symbol. Bez tohoto údaje může být problematické platbu identifikovat. Zboží je expedováno/předáno až po připsání částky na náš účet vedený u FIO banky.

Převodem je možné platit při dopravě Spediční službou PPL, Českou poštou, ale také před osobním odběrem.

 

Dobírkou

 

 

    Zboží zaslané na dobírku zaplatíte při převzetí od pracovníka České pošty nebo řidiče spediční služby PPL. Cena dobírky 39 Kč.

 

Hotově

 

 

     Zboží zaplatíte na výdejním místě v hotovosti. Úhrada platební kartou není prozatím možná. Služba na výdejním místě není zpoplatněnáZpůsob dopravy pro SLOVENSKO:

 

Spediční služba - PPL

 

     Zásilka je po zaplacení předána řidiči spediční služby, který ji doručí na sběrné depo a následně je zajištěn rozvoz přímo k Vám na doručovací adresu uvedenou v objednávce. Spediční služba doručuje balíčky na Slovensko obvykle do 48 hodin od vyzvednutí, a to mezi 8-18 hodinou.  Před převzetím zásilky si prosím překontrolujte, že není zásilka či obal poškozen. Při poškození zboží sepište s řidičem reklamační protokol a poté nás kontaktujte.
Cena dopravného:  282 Kč (cca 11 €). Výše dopravného v EURO měně závisí na přepočtu, který probíhá dle denního kurzu ČNB.